Potahy pro Vaše
IKEA sedačky

O nás a naší firmě

Vítáme Vás na webových stránkach nove-potahy.cz. Naše firma, která se nachází ve
městě Hlinsko ve Východních Čechách má dlouholetou tradici ve výrobě kvalitních látek pro nábytkářský průmysl a čalounictví a před třemi lety aktivně zahájila činnost v oblasti výroby potahů pro popularní sedačky IKEA.

Pokud hledáte nový potah pro Vaši Ikea sedačku či křeslo, nebo chcete zpestřit svůj interiér některým z námi nabízených doplňků, veříme, že jste na správném místě. Naším hlavním cilem je zajistit každému z našich zákazníků a zákaznic příjemnou zkušenost s výběrem a nákupem
a nechat je odejít s pocitem, že jsou pro nás velmi důležití.

Naše firma konstantně hledá nové styly látek a kromě vlastní výroby nabízí i ty nejkvalitnější produkty našich obchodních partnerů. Kvalita jak nabidky, tak materiálu je základní podmínkou pro přijetí do našeho e-shopu. Naším plánem je vytvoření škály látek, která uspokojí vysoké nároky všech zákazníků jak z hlediska vlastních, kreativních představ a požadavků, tak z hlediska odolnosti, funkčnosti a příjemného pocitu při každodenním používání.

Samozřejmě s radostí uvítáme jakékoliv Vaše připomínky, návrhy nebo speciální potřeby, pro které učinime maximum, abychom je mohli uspokojit.

Váš nákupní košík je prázdný
Měny
 
Euro
Přijímáme
Užitečné informace

Internetové stránky vytvořil DUOWEB.cz
partneři: obálky | úplety s potiskem | ubytování litomyšl | moderní tapety | eglo | teplákovina