Potahy pro Vaše
IKEA sedačky

Našim hlavním cílem je zajistit, aby výběr nového potahu pro Vaši Ikea sedačku, křeslo či další doplňky, které nabízíme, byl pro Vás tak pohodlný a příjemný jak jen možno. Pokud se Vám zalíbí kterákoliv z látek, které nabízíme, můžete následovat těchto několik jednoduchých kroků:

1. VÝBĚR SEDAČKY

Pokud naleznete v naší nabídce výrobků Ikea model, na který hledáte nový potah, můžete si v konkrétní látce zjistit jak cenu, tak materiální složení a požadavky na údržbu.

2. VÝBĚR LÁTKY

Dressyoursofa.com dělá maximum pro to, aby svým zákazníkům nabídla ty nejkvalitnější látky za přijatelné ceny. Vzhledem k tomu, že odstín každé látky může mít výrazné odlišnosti od vlastního originálu z důvodu nastavení monitoru, rádi Vám zašleme zdarma až 5 malých vzorků látek ve velikosti 10x14cm pro Váš výběr. Takto si budete jisti, ze jste si vybrali opravdu látku, která Vám vyhovuje po všech stránkách. Jednoduše klikněte na VZORKY LÁTEK ZDARMA, vyplňte přiložený formulář a do několika dnů obdržíte vzorky.

3. MŮJ UČET

Pokud si přejete, aby veškeré Vaše informace byly uloženy na našem serveru, můžete se jednoduchým postupem zaregistrovat a při příští návštěvě se lehce dostanete ke svému účtu, kde budou uloženy všechny Vaše informace.

4. NÁKUP

Poté, co si vyberete konkrétni výrobek/výrobky, mužete zvolit platbu buď kreditní kartou, na dobírku nebo bankovním převodem. Číslo účtu je 150588786 / 0600. Pro variabilní symbol použijte prosím číslo objednávky.

5. ZPŮSOB DORUČENÍ A DODACÍ LHŮTANašim záměrem je vyrobit všechny objednané produkty to 21 dnů od chvíle objednání. Z důvodu velkého nárustu objednávek v této době se může náš výrobní proces o několik dnů prodloužit a prosíme Vás v tomto případě o pochopení. Nove-potahy.cz využívá k zasílání výrobků firmu DPD, která je nejen efektivní, ale i výhodná z hlediska finanční úspory a jedno-duchosti doručení. Zboží je standardně pojištěno a tím garantováno, že dojde k finálnímu zákazníkovi v perfektním stavu.

6. VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY

V této sekci naleznete obchodní podmínky týkající se všech aspektů procesu nabídky, prodeje, doručení a případne reklamace.

a. NABÍDKA

Podstatou obchodu nove-potahy.cz je prodej snímatelných potahů pro sedačky Ikea, polštářků, přetahů a metráže. Naším zákazníkem je každá osoba, která vyplní elektronickou formu poptávky a zaváže se k plnění konkrétních finančních závazků výměnou za doručení objednaných výrobků. Nove-potahy.cz se zaručuje uspokojit tuto objednávku v nejvyšší možné kvalitě a časové efektivnosti. Našim záměrem je doručit každý výrobek to tří týdnů od data přijetí objednávky. V případě, že z jakéhokoliv důvodu není možno tento časový limit splnit, zákazník je neprodleně informován o alternativním řešení.

b. ELEKTRONICKÁ OBJEDNÁVKA

Každý zákazník si může bezplatně objednat až 5 vzorků kterékoliv látky, které mu
budou doručeny obratem po vyplněni daného formuláře. Pokud si zákazník vybere látku, ktera mu vyhovuje po stránce kvality a vzhledu a objedná si konkretní výrobek/výrobky, obchodní smlouva vstupuje v platnost ve chvíli, kdy nove-potahy.cz obdrží elektonickou objednávku. V této jsou uvedeny všechny nutné náležitosti včetně ceny výrobku, způsobu placení, nákladu na dopravu, připadných poplatků a daní. Zákazník si může zvolit platbu buď kreditní kartou (Visa, Master Card), nebo formou “Na dobírku”.

Po správném vyplnění a odeslání elektronické objednávky zákazník obdrží formou e-mailu konfirmaci, že daná objednávka byla přijata a předána do výrobního procesu. Pokud dojde k situaci, že nove-potahy.cz nebude moci uvedený výrobek z jakéhokoliv důvodu dodat, neprodleně provede návrat uvedené částky zpět na účet zákazníka.

c. ZÁRUČNÍ PODMÍNKY

Nove-potahy.cz plně zodpovídá za kvalitu svých výrobků. Pokud náš zákaznik není z
jakéhokoliv důvodu spokojen s dodaným výrobkem, může tento vrátit do 10 dnů bez udání důvodu. V tomto případě mu bude navrácena plná hodnota, kterou za daný výrobek zaplatil kromě ceny za dopravu.

Všechny výrobky, které jsou navráceny z jakéhokoliv důvodu musí být v originální kvalitě a nesmí na nich být jakékoliv úpravy, poškození a změny.

Pokud se u konkrétního výrobku vyskytne jakákoliv závada, která prošla velice pečlivým procesem finální kontroly, náš zákazník je oprávněn k plné náhradě včetně ceny za dopravu, případně k provedení urychlené nápravy.

Vrácené zboží musí byt doručeno zpět do jednoho měsíce a zákazník je laskavě žádán uchovat si doklad o zasláni pro případnou reklamaci u zasilatelské firmy.

V případě platby kreditní kartou může navrácení částky trvat až jeden měsíc. V případě platby na dobírku obdrží zákazník převod na účet do dvou týdnů po navrácení zboží. Pro jakékoliv další dotazy či informace se laskavě obraťte na naše zákaznické oddělení na e-mailové adrese info@dressyoursofa.com nebo na adrese ALTEX CZ, spol. s r.o., Hálkova 1599, 539 01 Hlinsko.

Váš nákupní košík je prázdný
Měny
 
Euro
Přijímáme
Užitečné informace

Internetové stránky vytvořil DUOWEB.cz
partneři: obálky | úplety s potiskem | teplákovina